Press "Enter" to skip to content

Tiskárna Canon PIXMA TS3350

Canon PIXMA TS3350 je inkoustová multifunkční tiskárna, která tiskne na papíry do velikosti A4. Obsahuje tiskárnu, skener a kopírku.

Canon PIXMA TS3350 dokáže vytisknout až 7 stránek za minutu u černobílého tisku nebo 4 stránky barevně. Rozlišení tiskárny je udáváno 4800x dpi a u skeneru 1200 dpi.

Tiskárna využívá černé náplně Canon PG-545 a barevné CL-546 a k dostání jsou také XL varianty. Při nákupu tiskárny obvykle také dostanete tyto náplně, ale ty mají zhruba poloviční kapacitu. Jedná se o tzv. startovací náplně. Je tedy v podstatě nutné ihned zakoupit další náplně.Zásobník a způsoby propojení s Canon PIXMA TS3350

Zásobník tiskárny pojme jen 60 listů A4, což není až tak závratné číslo, nicméně pro běžné využívání je to dostatečné. Připojení je možné přes USB 2.0 nebo přes WIFI. Zajímavou možností je také tisk přímo z mobilního chytrého telefonu nebo z Apple.

Jako u většiny moderních tiskáren, nabízí kvalitní bezokrajový tisk a rozměry jsou:

  • Výška 145 mm
  • Hloubka 316 mm
  • Šířka 435 mm
  • Hmotnost 3,9 kg


Náplně pro tiskárnu Canon PIXMA TS3350

V tiskárně můžete využívat originální náplně, ale ty jsou relativně drahé. Efektivnější je používat renovované náplně, které jsou většinou rozšířené na XL verze, takže toho vytisknete mnohem více.

Canon PG-545

Výdrž renovované náplně Canon PG-545 XL je cca 400 stran formátu A4 při 5% pokrytí papíru dle normy ISO. Kvalita tisku je v podstatě nerozeznatelná od originálu. Tedy za předpokladu, že výrobce použil kvalitní inkoust a nikoliv ten nejlevnější.

Renovované náplně Canon PG-545 XL nabízím ve svém e-shopu zde:

https://www.supernakup.com/naplne-do-tiskarny/canon/pg-545/

Stejně tak se renovují i barevné náplně CL-546 XL, kde je udávaná výdrž cca 300 stran formátu A4 při 5% pokrytí papíru dle normy ISO.

Canon CL-546

I renovované barevné náplně pro tiskárnu Canon PIXMA TS3350 vyrábím a nabízím v mém e-shopu. Inkousty, kterými náplně plníme máme prověřené a spolehlivě fungují. Kvalita tisku je také skvělá.

Renovované barevné náplně Canon CL-546 XL můžete zakoupit zde:

https://www.supernakup.com/naplne-do-tiskarny/canon/cl-546/Tiskárny Canon jsou kvalitní!

V současné době patří tiskárny Canon mezi nejlepší v oblasti inkoustového tisku. Pokud budete přemýšlet nad nákupem nové tiskárny, doporučuji vybrat si jakoukoliv tiskárnu Canon. Tedy za předpokladu, že chcete mít co nejméně starostí s nesmyslnými chybovými hláškami a chcete maximálně využívat renovaci náplní.

Na tiskárnu Canon PIXMA TS3350 jsou dobré reference mezi uživateli a taktéž já vám ji mohu doporučit. Za přijatelné peníze získáte kvalitní inkoustovou tiskárnu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.