Press "Enter" to skip to content

Canon PIXMA MG 5750

Tiskárna Canon PIXMA MG 5750 využívá náplně do tiskárny PGI-570 a CLI-571. Jsou to samostatné barvy a je jich celkem 5.

Jde o multifunkční barevnou inkoustovou tiskárnu, současně s kopírkou a skenerem. Tiskárna nabízí rozlišení až 4800 x 1200 dpi a rychlost tisku je udávána až 12 stran A4 za minutu u černého tisku a až 9 stran u barevného tisku.

Zapojení tiskárny je přes rozhraní USB 2.0 nebo WiFi. Do zásobníku se vejde 100 stránek.

Rozměry tiskárny jsou 455 x 369 x 148 mm a váží 6,3 kg. Canon PIXMA MG 5750 – náplně do tiskárny

Při koupi tiskárny Canon PIXMA MG 5750 dostanete sice náplně, ale jde pouze o tzv. startovací náplně, které obsahují docela málo inkoustu. Je to známý trik od výrobců tiskáren, aby snížili celkovou cenu tiskárny. Je tedy prakticky nezbytné ihned zakoupit náhradní náplně.

Na výběr máte buď drahé originální náplně do tiskáren a nebo můžete zakoupit kompatibilní náplně, které jsou o dost levnější. Je pravda, že používáním kompatibilních náplní přicházíte o záruku na tiskárnu, ale uvažujte nad tím komplexně z pohledu ceny tiskárny a náplní.

Pokud se podíváte na ceny originálních náplní, nákupem 1 sady zaplatíte tolik, co stojí samotná tiskárna. Tedy i kdyby se tiskárně něco stalo, vyplatí se ji vyhodit a koupit jinou.Kompatibilní náplně pro tiskárnu Canon PIXMA MG 5750

Na trhu je několik výrobců kompatibilních náplní a bohužel ne všichni prodávají kvalitní náplně a inkousty. Abyste prodloužili životnost své tiskárny, je vhodné používat takové náplně, které jsou prověřené a lze se na ně spolehnout. Opravdu není nutné se snažit ušetřit pětikorunu za náplň a koupit nějaký shit.

Kompatibilní náplně pro Canon PGI-570 a CLI-571

Já nabízím ve svém e-shopu prověřené kompatibilní náplně, tedy takové, které tisknou spolehlivě a náplně nezalepují tiskové hlavy.

https://www.supernakup.com/naplne-do-tiskarny/canon/cli-571x/Inkousty pro Canon PIXMA MG 5750

Další možností, jak ušetřit při tisku, je zakoupení samostatných inkoustů a doplňovat si tak své náplně. Dají se sice doplňovat i originální náplně, ale mnohem lepší je zakoupit plnitelné náplně. Mají několik výhod, hlavně tu, že jsou uzavíratelné a průhledné. Snadno se tedy plní. Navíc obsahují čip, který Vám ukazuje výšku hladiny.

Samostatné inkousty pro tiskárnu Canon PIXMA MG 5750 nabízím také. Obvykle mám k dispozici i již zmiňované plnitelné náplně. Obojí najdete na stránce:

https://www.supernakup.com/inkousty-do-tiskaren/canon/inkoust-canon-pgi-570-cli-571/

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, můžete být v klidu. Tiskárny Canon patří v současné době mezi nejlepší. Jsou mnohem lepší nežli konkurenční tiskárny HP nebo Epson.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *